Apartamenty inwestycyjne

Zainwestuj i zarabiaj nawet 7% w skali roku!

Inwestycja w apartament hotelowy w Osadzie Morskiej Łeba to bezobsługowa, bezpieczna forma pomnażania kapitału, a zarazem przyjemność spędzania wolnego czasu w luksusowym obiekcie o wyjątkowej lokalizacji. Jako inwestor masz zagwarantowany comiesięczny czynsz, którego wysokość jest stała i niezależna od pory roku czy obłożenia hotelu. Dodatkowo korzystasz ze wszystkich atutów hotelu podczas 30 dniowego pobytu właścicielskiego.

KORZYŚCI INWESTORA

Gwarantowany zysk
Zyskujesz stopę zwrotu na poziomie 7% w skali roku od zainwestowanej sumy. Twój zysk będziemy wypłacać Ci każdego miesiąca.
Komfort i bezpieczeństwo
Twoim apartamentem zarządzają najlepsi fachowcy z branży hotelarskiej. Wszystkie koszty związane z prowadzeniem hotelu pozostają po stronie operatora. Masz gwarancję pełnej długoletniej bezobsługowości.
100% Własności
Nabywasz pełne prawo własności do swojego apartamentu wraz z wpisem do księgi wieczystej.
Pod klucz
Odbierasz od nas gotowy, w pełni wyposażony apartament. Urządzony w nowoczesnym stylu przy użyciu najwyższej jakości materiałów.
Pobyty Właścicielskie
Każdą chwilę wolna możesz spędzać w swoim apartamencie, bo masz do wykorzystania aż 30 dni w roku na pobyt właścicielski
Bałtycka karta OSADY
Otrzymasz imienną kartę VIP upoważniającą do dedykowanych zniżek na wszystkie usługi i atrakcje oferowane przez Osadę Morską Łeba.