Lokalizacja

Zobacz ŁEBĘ z leśnej perspektywy

Osada Morska zlokalizowana jest na uboczu Łeby, na dziewiczym terenie wśród nadmorskich lasów sosnowych, pomiędzy jeziorem Sarbsko a Morzem Bałtyckim. Otacza ją wspaniała sceneria rezerwatu Mierzeja Sarbska i obszaru Natura 2000 oraz dalej na zachód Słowińskiego Parku Narodowego, uznanego przez UNESCO za „miejsce światowego dziedzictwa”.

ODLEGŁOŚĆ
OD MORZA

350 m

ODLEGŁOŚĆ
OD JEZIORA

300 m

MIERZEJA
SARBSKA

10 min

CENTRUM
ŁEBY

2 km

Z Naturą na Ty

Rozległe puste, nadmorskie plaże, malownicze wydmy piaskowe, dziewicze lasy, łąki a do tego niebieska tafla jeziora to idealne warunki do odpoczynku, relaksu z dala od tłumów i zgiełku kurortu. Dzięki oddaleniu od tętniącej życiem Łeby o ok. 2 km Osada Morska to gwarancja spokoju, kameralności i wyjątkowego kontaktu z otaczającą Naturą.

Aktywnie przez cały czas!

Unikalne położenie Osady Morskiej – pomiędzy Morzem a Jeziorem sprawia, że jest to wspaniałe miejsce do uprawiania sportów. Jezioro Sarbsko dzięki płytkiej wodzie i termicznym wiatrom to wymarzony spot kiteowo-windsurfingowy, a niezatłoczone, nadmorskie plaże sprzyjają kąpielom. Na amatorów rowerów i pieszych wycieczek czekają wyjątkowe szlaki wśród borów bażynowych i siedlisk nadmorskich na terenie rezerwatu przyrody Mierzeja Sarbska oraz kilkadziesiąt tras w Słowińskim Parku Narodowym o łącznej długości ponad 150 km

Las atrakcji

Dzięki bliskości Łeby spragnieni atrakcji zawsze znajdą coś dla siebie. Liczne Muzea, kina, parki rozrywki restauracje, bary tętnią życiem przez całe wakacje. Niedaleko znajduje się również  Sea Park Sarbsk, kompleks edukacyjno-rozrywkowy z fokarium, Oceanarium Prehistorycznym 3D i wieloma innymi atrakcjami.