Luksusowe Apartamenty

Twój nadmorski dom z obsługą i zapleczem hotelowym

Środek tygodnia, niekończące się telefony, spotkanie za spotkaniem... patrzysz przez okno wychodzące na biurowiec i słyszysz w głowie popularny slogan... A gdyby tak rzucić wszystko i wyjechać nad morze?

Osiągnij równowagę work – life – balance i zostań właścicielem apartamentu w Osadzie Morskiej Łeba! Wypoczywaj nad morzem o każdej porze roku, ciesz się luksusem w samym sercu natury, korzystając przy tym z całego hotelowego zaplecza.

Apartament w OSADZIE MORSKIEJ ŁEBA to Twój drugi, nadmorski dom! Wykończony i wyposażony pod klucz w standardzie premium zachwyci Cię niezwykłą lokalizacją pomiędzy morzem, a jeziorem, w sercu dziewiczego lasu. Oderwiesz się w nim od zgiełku miasta, znajdziesz równowagę i zrealizujesz sportowe pasje! Dodatkowo będziesz mógł korzystać z usług i całej bogatej infrastruktury hotelowej m.in. basenów, centrum Spa & Wellnes, restauracji, barów czy rodzinnych animacji.

Odpoczywaj i zarabiaj!

Jeżeli w danym czasie nie będziesz korzystał ze swojego apartamentu, może on stać się źródłem dochodu. Skorzystaj z opcji wynajmu poprzez profesjonalnego operatora z podziałem zysku 30/70% lub wynajmij go samodzielnie!